As a global player in the telecoms industry, Vodafone’s reputation thrives on their ability to innovate and adapt to market trends. To that end, the Marketing Academy in Vodafone was seeking a relevant, in-depth and effective professional education course to sharpen the digital skills of their workforce.

 • telephone-operator-4682_4cd38ad2-7f4a-4298-bae0-babc3fb40b99

  IP68 düzeyinde dayanıklılık

  Cloud services are network dependent, which is why NanoSoft network management and monitoring services have become critical to IT.

 • telephone-operator-4682_4cd38ad2-7f4a-4298-bae0-babc3fb40b99

  Dayanıklı tasarım

  Cloud services are network dependent, which is why NanoSoft network management and monitoring services have become critical to IT.

The Digital Marketing Institute realized early on that Vodafone is a company that wants to set the pace, not just keep up with it. They didn’t just want a foundation to their digital marketing, they also wanted to train their staff to be up-to-date and current in their knowledge and skills, so they could anticipate what their customers would want.

“I had the greatest degree of confidence in the Digital Marketing Institute, both in terms of quality of content and their global certification standard, which we could apply across all of our markets,” stated Ghafoor

Fortunately, the Vodafone Marketing Academy had a learning management system, or e-learning system, already set up. Having a learning management system meant that their staff already knew the benefits of learning online. The next step was to find the right partner, to provide the content the company needed.

To get Vodafone started, The Digital Marketing Institute began by carefully picking topics and courses that were most relevant to Vodafone and their staff. They then agreed a global user license that gave Vodafone’s staff access to 15 of the DMI modules. Their staff could choose from modules in both the Professional Diploma in Digital Marketing and from the Specialist Diplomas.

Her koşul için dayanıklı tasarım

Galaxy Tab Active3, ister içeride ister dışarıda çalışıyor olun sağlam ve kaymaz bir tutuş sağlayan dayanıklı bir korumaya sahiptir.

front2 Siyah
  • içten dışa sağlam inşa

   İçi ve dışı güçlü bir tablet keşfedin. Sağlam su ve toz direnci, gelen kutusu kapağıyla birlikte 1,5 m düşme direnci ve değiştirilebilir pil ile içiniz tamamen rahat olsun. Ardından, üretkenlik için Samsung DeX ve geliştirilmiş NFC ile daha fazlasını yapın. Dokunma hassasiyeti ayarları, bir Aktif tuş ve S Pen ile eldivenlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

   İçten dışa sağlam inşa

   * Düşme testi sonuçları dahili Samsung laboratuvar testlerine dayanmaktadır. ** Dokunma hassasiyeti eldiven malzemesine göre değişebilir. *** Galaxy Tab Active3 ve S Pen, IP68 olarak derecelendirilmiştir. IP68 derecesi, cihazların toza, kire ve suya dayanacak kadar uygun olduğunu kabul eder. Su geçirmezlik derecesi, 1,5 metreye kadar tatlı suya 30 dakikaya kadar batırma test koşullarına dayanmaktadır. Plaj veya havuz kullanımı tavsiye edilmez.

   ㅤ ㅤ

   Sağlam ve güvenilir olacak şekilde tasarlandı

   Galaxy Tab Active3, zorlu koşullarda sağlam ve güvenilirdir. IP68 derecesi ve en son MIL-STD-810H sertifikasına sahip bu dayanıklı 8 inç tablet suya ve toza dayanıklıdır ve gelen kutusu kapağıyla 1,5 m’den düşmeye dayanabilir. Taşınabilir ve kompakt, gününüzün zorlu geçmesi için tasarlandı.

   Sağlam ve güvenilir olacak şekilde tasarlandı

   * ABD Askeri Standardına Uygun MIL-STD-810H. MIL-STD-810H, ABD Ordusu tarafından cihaz sınırlamalarını doğru bir şekilde değerlendirmek için tasarlanmış standart bir test şeklidir. ** Yalnızca 1,2 m cihaza kadar ve gelen kutusu kapağıyla 1,5 m’ye kadar anti-şok düşme direnci. Düşme testi sonuçları dahili Samsung laboratuvar testlerine dayanmaktadır. Test yöntemleri, cihazın yalnızca 1,2 metre yükseklikten beton üzerinde bir kontrplak darbe yüzeyine düşme testini içerir.

   Güçlü performans ve bağlantı

   Exynos 9810 işlemci üzerinde çalışan bu tablet, ağır dosyaları ve zorlu programları sorunsuz bir şekilde çalıştıracak kadar güçlüdür. Wi-Fi6 ve MIMO desteği ve hızı ve performansı artırmak için 1 TB’a kadar harici depolama ile işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

   Güçlü performans ve bağlantı

   * CPU ve GPU performansı, Galaxy Tab Active2’ye kıyasla. Dahili Samsung laboratuvar testlerine dayalı sonuçlar. ** MicroSD kart ayrı satılır. Kullanılabilirlik, ülkeye ve üreticiye göre değişebilir.

   Uzun süreli güce sahip değiştirilebilir pil

   İş sizi nereye götürürse götürsün, ihtiyacınız olduğu kadar çalışın. Galaxy Tab Active3, güçlü bir 5.050mAh değiştirilebilir pil ile tasarlanmıştır. İş seyahatlerinde veya sahada bir güç kaynağı bulamıyorsanız yanınızda tamamen dolu bir pil taşımanız yeterlidir.

   Uzun süreli güce sahip değiştirilebilir pil

   * 5.050 mAh (tipik), dahili laboratuvar koşullarında test edilen tipik pil kapasitesi değerini ifade eder. Tipik değer, IEC 61960 standardı kapsamında test edilen pil örnekleri arasında pil kapasitesindeki sapmayı dikkate alan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 4,900mAh’dir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım modellerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. ** Kontrollü test parametreleri altında video oynatma süresi için Samsung dahili test sonuçlarına dayanmaktadır. Parametreler, Wi-Fi veya mobil ağ bağlantısı olmadan cihazın yayın öncesi bir sürümünü, tam şarjlı bir pili, varsayılan ses seviyesini ve parlaklık seviyelerini içerir. *** 15 W Hızlı Şarj Cihazı ayrı satılır. **** 15W Hızlı Şarj için POGO pin veya USB Type-C gerekir.

   Pil olmadan bile gücünüzü koruyun

   Galaxy Tab Active3 pil olmadan bile açık kalır ve çalışır. Tableti bir aracın içinde yüksek ısıda bıraktığınızda veya şarjlı kalmanız ve bir kioskta bağlı kalmanız gerektiğinde, gücünü korumak ve pilin şişmesini önlemek için Pil yok modunu kullanın. Doğrudan bir güç kaynağına takın ve çalışmaya devam edin.

   Pil olmadan bile gücünüzü koruyun

   * Kullanmadan önce Hızlı Panel ayarlarından pil modu eklenmemelidir. ** Özel güç kaynağı aksesuarı gereklidir. *** Hiçbir pil modu etkinleştirildiğinde aygıt CPU performansını sınırlar ve maksimum ses düzeyini, parlaklığı vb. Azaltır.

   İşyerinde gördüklerinizi zenginleştirin

   13 MP kamera ile çalışmayı yeni bir şekilde deneyimleyin. Ekibinizin daha etkileşimli uygulamalı eğitim ve denetimler için AR’den yararlanabilmesi için hareketi izlemek ve çevreyi algılamak için Google ARCore ile birlikte çalışır. Ayrıca barkodları, QR kodlarını ve kimlik belgelerini kolayca yakalayabilir ve tarayabilirsiniz.

   İşyerinde gördüklerinizi zenginleştirin

   * Google ARCore uygulamasının yüklenmesi gerekir.

   İş uygulamalarını kolaylaştırın

   EMV Seviye 1 sertifikasına sahip gelişmiş NFC, tesisler genelinde çalışan kimliklerini kolayca kontrol etmenizi sağlar ve ödemeleri bulunduğunuz yerde kolayca işlemek için cihazınızı mobil bir satış noktasına (mPOS) dönüştürür. İşletmenize esneklik kazandırın ve modern iş gücüne ayak uydurun.

   İş uygulamalarını kolaylaştırın

   * Görüntüler yalnızca tanıtım amaçlıdır. NFC, tabletin arkasında bulunur. Hizmet kullanılabilirliği, diğer geliştiriciler tarafından yapılan çözümlere bağlı olarak değişebilir. ** Tableti mPOS olarak kullanmak için ek uygulama veya çözüm gereklidir.

   Eldivenli işçiler için hazır

   Eldivenlerle sorunsuz çalışır

   Eldivenleri çıkarmaya gerek yok. Dokunma hassasiyeti ayarlarını değiştirerek, işleri hallettiğinizde eldivenlerinizi takmaya devam edebilirsiniz. Sık kullanılan bir uygulamaya kilidi açmadan hızlı erişim için bir Etkin anahtar ayarlayın veya başkalarının yapamayacağından emin olurken Yüz tanıma ile anında ve güvenli bir şekilde kilidi açın.

   Eldivenlerle sorunsuz çalışır

   * Kullanmak için aktif anahtar etkinleştirilmelidir. Etkin anahtar kullanılarak ekran kilidinin açılması, Ayarlar menüsünde yapılandırma gerektirir. ** Dokunma hassasiyeti eldiven malzemesine göre değişebilir.

   S Pen aynı derecede dayanıklıdır, eldivenler açık veya kapalı

   Galaxy Tab Active3, şarj etmeye gerek olmadan hareket halindeyken çalışmanın kolay bir yolu için yenilikçi IP68 sınıfı, suya ve toza dayanıklı bir S Pen ile birlikte gelir. Eldiven takılıyken bile duyarlı ve hassas, içeriği kolayca yakalayıp oluşturun ve lojistikten sağlık hizmetlerine kadar dış ortamlarda kullanın.

   S Pen aynı derecede dayanıklıdır, eldivenler açık veya kapalı

   * IP68 derecesi, cihazların toza, kire ve suya dayanacak kadar uygun olduğunu kabul eder. Su geçirmezlik derecesi, 1,5 metreye kadar tatlı suya 30 dakikaya kadar batırma test koşullarına dayanmaktadır. Plaj veya havuz kullanımı tavsiye edilmez.

   Knox ile işletmeniz için hazır

   İş amacınız için savunma sınıfı güvenlik

   Samsung’un endüstri lideri Knox platformundaki çipten oluşturulmuş olan güvenlik, cihazınızın donanım ve yazılımına aşılanmıştır. İş gizliliğinizi güvende tutun ve en hassas verilerinizi kötü amaçlı yazılımlara ve kötü niyetli tehditlere karşı koruyun.

   İş amacınız için savunma sınıfı güvenlik

   * Görüntüler, açıklama amacıyla simüle edilmiştir.

   Kurumsal mobilitedeki tüm adımlarınızı kapsar

   Galaxy Tab Active3 cihazlarınızı iş için kolayca kurun. Samsung Knox çözümleri, cihaz yaşam döngüsü boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış Samsung cihazları için optimize edilmiştir. Kutuyu açmadan tabletleri dağıtın ve yapılandırın ve cihazlarınızın yönetildiğinden ve BT kontrolü altında olduğundan emin olun.

   * Knox çözümleri ayrı satılır.

   Kurumsal mobilitedeki tüm adımlarınızı kapsar

   İş amacınız için özelleştirin

   Özel cihazlara ağır yatırımlar yapmadan Galaxy Tab Active3 tabletlerinizi benzersiz kullanım durumlarınıza hizmet edecek şekilde dönüştürün. Donanım anahtarlarını yeniden eşleyin, belirli bir uygulamaya kilitleyin veya kendi açılış logolarınızı ayarlayın. Samsung Knox ile her şey bulut üzerinden yapılır ..

   * Knox çözümleri ayrı satılır.

   İş amacınız için özelleştirin

   Premium teknik destek hizmetleri

   Samsung, kurumsal mobilite uzmanlarından oluşan ekibimize doğrudan erişim sunar. İşletim sistemi sürümü ve güvenlik güncellemelerinden kurumsal çözümlere kadar Samsung donanım ve yazılım ile ilgili sorunlara yönelik uzman desteği ile işletmeniz çalışmaya devam edebilir.

   Premium teknik destek hizmetleri

   * Kurumsal Teknik Destek ayrı satılır.

   Galaxy favorileriyle geliştirilmiş güçlü bir deneyim

   Galaxy favorileriyle geliştirilmiş güçlü bir deneyim